Мрежов компонент HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transce ... Виж още

Каталожен № на продукта: HPE-JD099B

  • Х-ка 2 Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-BX10-D - LC
  • Гаранция 12 месеца
  • Х-ка 1 A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX-BX10-Dtransceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable
  • Х-ка 3 Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet

2731.30 лв
Неналичен. Цената може да бъде различна, когато отново има наличност.
Поръчка по телефон Без формалности
Mrezhov-komponent-HP-X120-1G-SFP-LC-BX-10-D-Transce-HPE-JD099B
Мрежов компонент HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transceiver
2731.30 лв.
Характеристики
Х-ка 1:
A small form-factor pluggable (SFP) Gigabit LX-BX10-Dtransceiver that provides a full duplex Gigabit solution up to 10km on a single mode cable
Х-ка 3:
Data Transfer Rate: 1 Gbps Gigabit Ethernet
Х-ка 2:
Interfaces: 1 x Ethernet 1000Base-BX10-D - LC
Гаранция:
12 месеца
Описание

Мрежов компонент HP X120 1G SFP LC BX 10-D Transce

Ревюта

Бъди първият написал ревю

Избери звезда за да оцениш продукта

Въпроси и отговори

Имаш въпроси?

Задай въпрос и може да получиш отговор.

Подобни продукти
Termo-pasta-Genesis-Thermal-Grease-Silicon-801-0-5-GENESIS-NTG-1583
0 ревюта

Термо паста Genesis Thermal Grease Silicon 801 0.5

Кат.# GENESIS-NTG-1583
Наличен
4.90 лв.
Добави
Aksesoar-Natec-Cleaning-Wipes-Raccoon-10x10-cm-100-NATEC-NSC-1796
0 ревюта

Аксесоар Natec Cleaning Wipes Raccoon 10x10 cm 100

Кат.# NATEC-NSC-1796
Наличен
5.10 лв.
Добави
Последни бройки
Aksesoar-Natec-Cleaning-Kit-Raccoon-140ML-NATEC-NSC-1794
0 ревюта

Аксесоар Natec Cleaning Kit Raccoon 140ML

Кат.# NATEC-NSC-1794
Наличен
8.50 лв.
Добави
Последни бройки
Instrument-Lanberg-Toolkit-with-ratchet-screwdrive-LANBERG-NT-0807
0 ревюта

Инструмент Lanberg Toolkit with ratchet screwdrive

Кат.# LANBERG-NT-0807
Наличен
12.50 лв.
Добави
Instrument-Lanberg-Toolkit-with-ratchet-screwdrive-LANBERG-NT-0809
0 ревюта

Инструмент Lanberg Toolkit with ratchet screwdrive

Кат.# LANBERG-NT-0809
Наличен
12.90 лв.
Добави
Последни бройки
Mrezhov-komponent-Cisco-10GBASE-LR-SFP-Module-CISCO-SFP-10G-LR-
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-LR SFP Module

Кат.# CISCO-SFP-10G-LR=
Наличен
4437.30 лв.
Добави
Промо цена до 26.04.2024
Modul-za-stakvane-Cisco-Catalyst-9300L-Stacking-Ki-CISCO-C9300L-STACK-KIT-
0 ревюта

Модул за стакване Cisco Catalyst 9300L Stacking Ki

Кат.# CISCO-C9300L-STACK-KIT=
Наличен
1521.20 лв.
Добави
Промо цена до 26.04.2024
Mrezhov-komponent-Cisco-10GBASE-SR-SFP-Module-CISCO-SFP-10G-SR-
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Кат.# CISCO-SFP-10G-SR=
Наличен
1187.20 лв.
Добави
Промо цена до 26.04.2024
Mrezhov-komponent-Cisco-1000BASE-LX-LH-SFP-transcei-CISCO-GLC-LH-SMD-
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transcei

Кат.# CISCO-GLC-LH-SMD=
Наличен
1159.90 лв.
Добави
Промо цена до 26.04.2024
Mrezhov-komponent-Cisco-10GBASE-SR-SFP-Module-CISCO-SFP-10G-SR-S-
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Кат.# CISCO-SFP-10G-SR-S=
Наличен
835.20 лв.
Добави
Промо цена до 26.04.2024