Филтри
Цена
-
Производител
30 резултата за

"Аксесоари и компоненти"

Продукти на страница:
Подреди по:
Покажи:
list-icongrid-icon
termo-pasta-genesis-thermal-grease-silicon-801-0-5-genesis-ntg-1583
0 ревюта

Термо паста Genesis Thermal Grease Silicon 801 0.5 Genesis Thermal Grease Silicon 801 0.5G

Виж детайли
Кат.# GENESIS-NTG-1583
Наличен
4.90 лв.
Добави
termo-pasta-genesis-thermal-grease-silicon-851-0-5-genesis-ntg-1615
0 ревюта

Термо паста Genesis Thermal Grease Silicon 851 0.5 Genesis Thermal Grease Silicon 851 0.5G

Виж детайли
Кат.# GENESIS-NTG-1615
Наличен
5.80 лв.
Добави
aksesoar-natec-compressed-air-duster-raccoon-400-m-natec-nsc-2119
0 ревюта

Аксесоар Natec Compressed Air Duster Raccoon 400 m Natec Compressed Air Duster Raccoon 400 ml

Виж детайли
Кат.# NATEC-NSC-2119
Наличен
7.70 лв.
Добави
adapter-lanberg-adater-cable-usb-c-m-3-1-usb-a-f-lanberg-ad-uc-ua-04
0 ревюта

Адаптер Lanberg Adater Cable USB-C(M) 3.1->USB-A(F Lanberg Adater Cable USB-C(M) 3.1->USB-A(F) OTG 15CM Black

Виж детайли
Кат.# LANBERG-AD-UC-UA-04
Наличен
7.80 лв.
Добави
instrument-lanberg-insertion-tool-for-lsa-connecti-lanberg-nt-0001
0 ревюта

Инструмент Lanberg insertion tool for lsa connection

Виж детайли
Кат.# LANBERG-NT-0001
Наличен
9.00 лв.
Добави
aksesoar-natec-cleaning-kit-raccoon-140ml-natec-nsc-1794
0 ревюта

Аксесоар Natec Cleaning Kit Raccoon 140ML Natec Cleaning Kit Raccoon 140ML

Виж детайли
Кат.# NATEC-NSC-1794
Наличен
9.40 лв.
Добави
Последни бройки
aksesoar-natec-card-reader-scarab-2-sdhc-mmc-m2-mi-natec-ncz-1874
0 ревюта

Аксесоар Natec Card Reader Scarab 2 SDHC MMC M2 Mi Natec Card Reader Scarab 2 SDHC MMC M2 Micro SD USB 2.0 Black

Виж детайли
Кат.# NATEC-NCZ-1874
Наличен
12.80 лв.
Добави
Последни бройки
termo-pasta-thermaltake-tg-30-4g-thermaltake-cl-o023-grosgm-a
0 ревюта

Термо паста Thermaltake TG-30 4G Thermaltake TG-30 4G

Виж детайли
Кат.# THERMALTAKE-CL-O023-GROSGM-A
Наличен
14.40 лв.
Добави
termo-pasta-genesis-thermal-grease-silicon-850-2g-genesis-ntg-1605
0 ревюта

Термо паста Genesis Thermal Grease Silicon 850 2G Genesis Thermal Grease Silicon 850 2G

Виж детайли
Кат.# GENESIS-NTG-1605
Наличен
15.20 лв.
Добави
termo-pasta-thermaltake-tg-50-4g-thermaltake-cl-o024-grosgm-a
0 ревюта

Термо паста Thermaltake TG-50 4G Thermaltake TG-50 4G

Виж детайли
Кат.# THERMALTAKE-CL-O024-GROSGM-A
Наличен
19.80 лв.
Добави
aksesoar-hp-ap-220-mnt-w1w-mt-basic-white-kit-hpe-jw047a
0 ревюта

Аксесоар HP AP-220-MNT-W1W Mt Basic White Kit

Виж детайли
Кат.# HPE-JW047A
Наличен
21.20 лв.
Добави
antena-cisco-2-4-ghz-2-dbi-5-ghz-4-dbi-dipole-ant-cisco-air-ant2524dw-r-
0 ревюта

Антена Cisco 2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC

Виж детайли
Кат.# CISCO-AIR-ANT2524DW-R=
Наличен
75.20 лв.
Добави
aksesoar-zyxel-outdoor-ap-enclosure-zyxel-accessory-zz0102f
0 ревюта

Аксесоар ZyXEL Outdoor AP Enclosure

Виж детайли
Кат.# ZyXEL-ACCESSORY-ZZ0102F
Наличен
115.30 лв.
Добави
antena-zyxel-ant2205-dual-band-4-5dbi-7dbi-omni-di-zyxel-ant2105-zz0201f
0 ревюта

Антена Zyxel ANT2205 dual band 4.5dBi-7dBi Omni-dir Outdoor Antenna

Виж детайли
Кат.# ZyXEL-ANT2105-ZZ0201F
Наличен
117.40 лв.
Добави
mrezhov-komponent-lenovo-10gbase-sr-sfp-transceive-lenovo-46c3447
0 ревюта

Мрежов компонент Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceive Lenovo 10GBASE-SR SFP+ Transceiver

Виж детайли
Кат.# LENOVO-46C3447
Наличен
159.90 лв.
(-17%)
132.40 лв.
Добави
-17%
Последни бройки
mrezhov-komponent-zyxel-sfp-1000t-sfp-to-gigabit-mo-zyxel-91-010-172001b
0 ревюта

Мрежов компонент ZyXEL SFP-1000T SFP to Gigabit Module

Виж детайли
Кат.# ZyXEL-91-010-172001B
Наличен
176.60 лв.
Добави
mrezhov-komponent-zyxel-pla6457-eu-twin-g-hn-240-zyxel-pla6457-eu0201f
0 ревюта

Мрежов компонент ZyXEL PLA6457, EU, TWIN, G.hn 240 ZyXEL PLA6457, EU, TWIN, G.hn 2400 Mbps Pass-thru powerline

Виж детайли
Кат.# ZyXEL-PLA6457-EU0201F
Наличен
199.70 лв.
Добави
mrezhov-komponent-cisco-gigabit-ethernet-1000base-t-cisco-mgbt1
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco Gigabit Ethernet 1000BASE-T mini-GBIC SFP Transceiver

Виж детайли
Кат.# CISCO-MGBT1
Наличен
237.90 лв.
Добави
aksesoar-cisco-power-injector-802-3at-for-airone-cisco-air-pwrinj6-
0 ревюта

Аксесоар Cisco Power Injector (802.3at) for Aironet Access Points

Виж детайли
Кат.# CISCO-AIR-PWRINJ6=
Наличен
247.40 лв.
Добави
mrezhov-komponent-lenovo-10gb-iscsi-16gb-fc-univers-lenovo-4m17a13527
0 ревюта

Мрежов компонент Lenovo 10Gb iSCSI/16Gb FC Univers Lenovo 10Gb iSCSI/16Gb FC Universal SFP+ Module

Виж детайли
Кат.# LENOVO-4M17A13527
Наличен
268.40 лв.
Добави
Промо цена до 30.06.2024
mrezhov-komponent-cisco-1000base-t-sfp-transceiver-cisco-glc-te-
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-T SFP transceiver module for Category 5 copper wire

Виж детайли
Кат.# CISCO-GLC-TE=
Наличен
524.60 лв.
Добави
Промо цена до 26.07.2024
mrezhov-komponent-cisco-1000base-sx-sfp-transceiver-cisco-glc-sx-mmd-
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM

Виж детайли
Кат.# CISCO-GLC-SX-MMD=
Наличен
582.80 лв.
Добави
Промо цена до 26.07.2024
promo-komplekt-cisco-embedded-wireless-controller-cisco-c9105axi-ewc-e
0 ревюта

Промо комплект Cisco Embedded Wireless Controller Cisco Embedded Wireless Controller on C9105AX Access Point

Виж детайли
Кат.# CISCO-C9105AXI-EWC-E
Наличен
640.70 лв.
Добави
Промо цена до 26.07.2024
aksesoar-eaton-gigabit-network-card-m3-eaton-network-m3
0 ревюта

Аксесоар Eaton Gigabit Network Card M3 Eaton Gigabit Network Card M3

Виж детайли
Кат.# EATON-NETWORK-M3
Наличен
704.20 лв.
(-7%)
657.00 лв.
Добави
-7%
mrezhov-komponent-cisco-catalyst-9300-4-x-1ge-netwo-cisco-c9300-nm-4g-
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module, spare

Виж детайли
Кат.# CISCO-C9300-NM-4G=
Наличен
695.00 лв.
Добави
Промо цена до 26.07.2024
mrezhova-karta-cisco-catalyst-9200-4-x-1ge-network-cisco-c9200-nm-4g-
0 ревюта

Мрежова карта Cisco Catalyst 9200 4 x 1GE Network Module

Виж детайли
Кат.# CISCO-C9200-NM-4G=
Наличен
968.10 лв.
Добави
mrezhov-komponent-cisco-1000base-lx-lh-sfp-transcei-cisco-glc-lh-smd-
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transceiver module, MMF/SMF, 1310nm, DOM

Виж детайли
Кат.# CISCO-GLC-LH-SMD=
Наличен
1159.90 лв.
Добави
Промо цена до 26.07.2024
mrezhov-komponent-cisco-10gbase-sr-sfp-module-cisco-sfp-10g-sr-
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-SR SFP Module

Виж детайли
Кат.# CISCO-SFP-10G-SR=
Наличен
1187.20 лв.
Добави
Промо цена до 26.07.2024
modul-za-stakvane-cisco-catalyst-9300l-stacking-ki-cisco-c9300l-stack-kit-
0 ревюта

Модул за стакване Cisco Catalyst 9300L Stacking Ki Cisco Catalyst 9300L Stacking Kit

Виж детайли
Кат.# CISCO-C9300L-STACK-KIT=
Наличен
1521.20 лв.
Добави
Промо цена до 26.07.2024
modul-za-stakvane-cisco-c9200l-stack-kit-spare-cisco-c9200l-stack-kit-
0 ревюта

Модул за стакване Cisco C9200L Stack Kit Spare

Виж детайли
Кат.# CISCO-C9200L-STACK-KIT=
Наличен
1684.00 лв.
Добави
Промо цена до 26.07.2024