Мрежов компонент ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) trans ... Виж още

Каталожен № на продукта: ZyXEL-91-010-204001B

  • Х-ка 5 Diagnostic data
  • Х-ка 4 Max Transmission Distance: 550m
  • Х-ка 2 Wavelength: 850 nm
  • Х-ка 1 SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver
  • Гаранция 60 месеца

169.10 лв
Неналичен. Цената може да бъде различна, когато отново има наличност.
Поръчка по телефон Без формалности
Mrezhov-komponent-ZyXEL-SFP-SX-D-Multi-Mode-trans-ZyXEL-91-010-204001B
Мрежов компонент ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data
169.10 лв.
Купи с :
Характеристики
Х-ка 1:
SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver
Х-ка 5:
Diagnostic data
Х-ка 3:
LC Connector
Х-ка 4:
Max Transmission Distance: 550m
Х-ка 2:
Wavelength: 850 nm
Гаранция:
60 месеца
Описание

Мрежов компонент ZyXEL SFP-SX-D (Multi-Mode) trans

Ревюта

Бъди първият написал ревю

Избери звезда за да оцениш продукта

Въпроси и отговори

Имаш въпроси?

Задай въпрос и може да получиш отговор.

Подобни продукти
Termo-pasta-Genesis-Thermal-Grease-Silicon-801-0-5-GENESIS-NTG-1583
0 ревюта

Термо паста Genesis Thermal Grease Silicon 801 0.5

Кат.# GENESIS-NTG-1583
Наличен
4.20 лв.
Добави
Termosvivaema-kabelna-vrazka-Lanberg-100pcs-heat-s-LANBERG-ORG01-ST100B
0 ревюта

Термосвиваема кабелна връзка Lanberg 100pcs heat-s

Кат.# LANBERG-ORG01-ST100B
Наличен
4.40 лв.
Добави
Последни бройки
Termo-pasta-Genesis-Thermal-Grease-Silicon-851-0-5-GENESIS-NTG-1615
0 ревюта

Термо паста Genesis Thermal Grease Silicon 851 0.5

Кат.# GENESIS-NTG-1615
Наличен
5.30 лв.
Добави
Instrument-Lanberg-M6-cage-nut-insertion-and-remov-LANBERG-NT-0601
0 ревюта

Инструмент Lanberg M6 cage nut insertion and remov

Кат.# LANBERG-NT-0601
Наличен
8.40 лв.
Добави
Instrument-Lanberg-Toolkit-with-ratchet-screwdrive-LANBERG-NT-0807
0 ревюта

Инструмент Lanberg Toolkit with ratchet screwdrive

Кат.# LANBERG-NT-0807
Наличен
12.50 лв.
Добави
Mrezhov-komponent-Cisco-Catalyst-9300-8-x-10GE-Netw-CISCO-C9300-NM-8X-
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco Catalyst 9300 8 x 10GE Netw

Кат.# CISCO-C9300-NM-8X=
Наличен
3264.00 лв.
Добави
Промо цена до 29.10.2022
Mrezhov-komponent-Cisco-10GBASE-LR-SFP-Module-Ente-CISCO-SFP-10G-LR-S-
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-LR SFP Module, Ente

Кат.# CISCO-SFP-10G-LR-S=
Наличен
2621.00 лв.
Добави
Промо цена до 29.10.2022
Mrezhova-karta-Cisco-Catalyst-9200-4-x-10GE-Network-CISCO-C9200-NM-4X-
0 ревюта

Мрежова карта Cisco Catalyst 9200 4 x 10GE Network

Кат.# CISCO-C9200-NM-4X=
Наличен
2562.80 лв.
Добави
Промо цена до 29.10.2022
Zahranvane-Cisco-125W-AC-Config-5-Power-Supply-S-CISCO-PWR-C5-125WAC-2
0 ревюта

Захранване Cisco 125W AC Config 5 Power Supply - S

Кат.# CISCO-PWR-C5-125WAC-2
Наличен
2133.40 лв.
Добави
Последни бройки
Modul-za-stakvane-Cisco-C9200L-Stack-Kit-Spare-CISCO-C9200L-STACK-KIT-
0 ревюта

Модул за стакване Cisco C9200L Stack Kit Spare

Кат.# CISCO-C9200L-STACK-KIT=
Наличен
2034.70 лв.
Добави
Промо цена до 29.10.2022