Мрежов компонент D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP ... Виж още

Каталожен № на продукта: D-LINK-DEM-211

  • Х-ка 3 Compatibility: DES-1228, DES-1228P, DES-3252P, DES-3228PA, DES-1252, DGS-3612G
  • Х-ка 2 Standards: IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
  • Х-ка 1 Ports/Channels:1xSFP (mini-GBIC)

185.81 лв.
(17%)
154.84 лв.
Неналичен
Бърза поръчка Без формалности
Mrezhov-komponent-D-Link-155Mbps-Multi-Mode-LC-SFP-D-LINK-DEM-211
Мрежов компонент D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km)
154.84 лв.
Характеристики
Х-ка 1:
Ports/Channels:1xSFP (mini-GBIC)
Х-ка 3:
Compatibility: DES-1228, DES-1228P, DES-3252P, DES-3228PA, DES-1252, DGS-3612G
Х-ка 2:
Standards: IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3x
Описание

Мрежов компонент D-Link 155Mbps Multi-Mode LC SFP

Ревюта

Бъди първият написал ревю

Избери звезда за да оцениш продукта

Въпроси и отговори

Имаш въпроси?

Задай въпрос и може да получиш отговор.

Подобни продукти
Instrument-Lanberg-insertion-tool-for-lsa-connecti-LANBERG-NT-0001
0 ревюта

Инструмент Lanberg insertion tool for lsa connecti

Кат.# LANBERG-NT-0001
Наличен
5.01 лв.
Добави
Instrument-Lanberg-universal-stripping-tool-for-UT-LANBERG-NT-0101
0 ревюта

Инструмент Lanberg universal stripping tool for UT

Кат.# LANBERG-NT-0101
Наличен
5.26 лв.
Добави
Instrument-Lanberg-M6-cage-nut-insertion-and-remov-LANBERG-NT-0601
0 ревюта

Инструмент Lanberg M6 cage nut insertion and remov

Кат.# LANBERG-NT-0601
Наличен
9.21 лв.
Добави
USB-hab-uGo-USB-2-0-hub-MAIPO-HU100-4-ports-with-s-UGO-UHU-1011
0 ревюта

USB хъб uGo USB 2.0 hub MAIPO HU100 4-ports with s

Кат.# UGO-UHU-1011
Наличен
9.55 лв.
Добави
Instrument-Lanberg-hex-key-allen-wrench-set-with-b-LANBERG-NT-0803
0 ревюта

Инструмент Lanberg hex key/allen wrench set with b

Кат.# LANBERG-NT-0803
Наличен
10.19 лв.
Добави
Mrezhov-komponent-Cisco-10GBASE-LR-SFP-Module-Ente-CISCO-SFP-10G-LR-S-
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco 10GBASE-LR SFP Module, Ente

Кат.# CISCO-SFP-10G-LR-S=
Наличен
2640.47 лв.
Добави
Modul-za-stakvane-Cisco-Catalyst-2960-X-FlexStack-CISCO-C2960X-STACK-
0 ревюта

Модул за стакване Cisco Catalyst 2960-X FlexStack

Кат.# CISCO-C2960X-STACK=
Наличен
1815.32 лв.
Добави
Modul-za-stakvane-Cisco-C9200L-Stack-Kit-Spare-CISCO-C9200L-STACK-KIT-
0 ревюта

Модул за стакване Cisco C9200L Stack Kit Spare

Кат.# CISCO-C9200L-STACK-KIT=
Наличен
1650.29 лв.
(22%)
1280.94 лв.
Добави
22%
Mrezhov-komponent-Cisco-1000BASE-LX-LH-SFP-transcei-CISCO-GLC-LH-SMD-
0 ревюта

Мрежов компонент Cisco 1000BASE-LX/LH SFP transcei

Кат.# CISCO-GLC-LH-SMD=
Наличен
1313.64 лв.
(31%)
911.27 лв.
Добави
31%
Modul-za-stakvane-Cisco-C9200-Stack-Kit-Spare-CISCO-C9200-STACK-KIT-
0 ревюта

Модул за стакване Cisco C9200 Stack Kit Spare

Кат.# CISCO-C9200-STACK-KIT=
Наличен
1280.94 лв.
Добави