Комутатор Cisco IE2000 with 4 FE SFP ports and 2 G ... Виж още

Каталожен № на продукта: CISCO-IE-2000-4S-TS-G-B

  • Управление Port-Based DHCP, Storm Control - Unicast, Multicast, Broadcast, SPAN Sessions, RSPAN, DHCP Server, Customized TCAM/SDM Size Configuration, Embedded Event Manager (EEM)
  • Общ брой портове 6
  • Захранване External Dual-input DC power supply, Power consumption: 9.5-15 W)
  • Uplink портове 2x GE (10/100/1000 BASE-T copper ports (RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling))
  • Гаранция 60 месеца

1841.40 лв
Неналичен. Цената може да бъде различна, когато отново има наличност.
Бърза поръчка Без формалности
Komutator-Cisco-IE2000-with-4-FE-SFP-ports-and-2-G-CISCO-IE-2000-4S-TS-G-B
Комутатор Cisco IE2000 with 4 FE SFP ports and 2 G Cisco IE2000 with 4 FE SFP ports and 2 GE SFP ports (Lan Base License)
1841.40 лв.
Характеристики
Power Over Ethernet (PoE):
-
Захранване:
External Dual-input DC power supply, Power consumption: 9.5-15 W)
Основни портове, тип:
4x FE SFP (100Base-FX MMF (2 km), -LX SMF (10 km) -ZX SMF (100 km), BX10 SMF (10 km) SFP and CWDM SFP- based ports: LC fiber connectors)
Свободни (10GB) слотове:
-
Fans:
-
Uplink портове:
2x GE (10/100/1000 BASE-T copper ports (RJ-45 connectors, 4-pair Category 5 UTP cabling))
Управление:
Port-Based DHCP, Storm Control - Unicast, Multicast, Broadcast, SPAN Sessions, RSPAN, DHCP Server, Customized TCAM/SDM Size Configuration, Embedded Event Manager (EEM)
Суич, тип:
Fixed Port
Опция за монтаж:
DIN rail
Общ брой портове:
6
Stackable:
-
Routing:
Layer 3 routing: IPv4 and IPv6 (IPv4 routing: 3500 routes, IPv6 routing: 1750 routes), IPv4 static routing, IPv6 routing: IPv6 host support, HTTP over IPv6, SNMP over IPv6
Гаранция:
60 месеца
Ревюта

Бъди първият написал ревю

Избери звезда за да оцениш продукта

Въпроси и отговори

Имаш въпроси?

Задай въпрос и може да получиш отговор.

Подобни продукти
Komutator-D-Link-5-Port-10-100Mbps-Fast-Ethernet-U-D-LINK-DES-1005D
0 ревюта

Комутатор D-Link 5-Port 10/100Mbps Fast Ethernet U

Кат.# D-LINK-DES-1005D
Наличен
19.70 лв.
Добави
Komutator-ZyXEL-ES-105AV3-5-port-10-100Mbps-Ether-ZyXEL-ES-105AV3-EU0101F
0 ревюта

Комутатор ZyXEL ES-105AV3, 5-port 10/100Mbps Ether

Кат.# ZyXEL-ES-105AV3-EU0101F
Наличен
23.30 лв.
Добави
Komutator-D-Link-5-Port-Gigabit-Easy-Desktop-Switc-D-LINK-GO-SW-5G
0 ревюта

Комутатор D-Link 5-Port Gigabit Easy Desktop Switc

Кат.# D-LINK-GO-SW-5G
Наличен
25.80 лв.
Добави
Komutator-D-Link-5-port-10-100-Metal-Housing-Deskt-D-LINK-DES-105
0 ревюта

Комутатор D-Link 5-port 10/100 Metal Housing Deskt

Кат.# D-LINK-DES-105
Наличен
31.30 лв.
Добави
Komutator-D-Link-5-Port-Gigabit-Ethernet-Metal-Hou-D-LINK-DGS-105GL
0 ревюта

Комутатор D-Link 5-Port Gigabit Ethernet Metal Hou

Кат.# D-LINK-DGS-105GL
Наличен
31.30 лв.
Добави
Komutator-Cisco-Catalyst-2960-X-48-GigE-PoE-740W-CISCO-WS-C2960X-48FPD-L
0 ревюта

Комутатор Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W,

Кат.# CISCO-WS-C2960X-48FPD-L
Наличен
14163.70 лв.
Добави
Komutator-Cisco-Catalyst-2960-X-48-GigE-PoE-740W-CISCO-WS-C2960X-48FPS-L
0 ревюта

Комутатор Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 740W,

Кат.# CISCO-WS-C2960X-48FPS-L
Наличен
10159.00 лв.
Добави
Komutator-Cisco-Catalyst-2960-X-48-GigE-PoE-370W-CISCO-WS-C2960X-48LPS-L
0 ревюта

Комутатор Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE PoE 370W,

Кат.# CISCO-WS-C2960X-48LPS-L
Наличен
9912.30 лв.
Добави
Komutator-Cisco-Catalyst-2960-X-48-GigE-2-x-10G-S-CISCO-WS-C2960X-48TD-L
0 ревюта

Комутатор Cisco Catalyst 2960-X 48 GigE, 2 x 10G S

Кат.# CISCO-WS-C2960X-48TD-L
Наличен
9912.30 лв.
Добави
Komutator-Cisco-Catalyst-2960-X-24-GigE-PoE-370W-CISCO-WS-C2960X-24PD-L
0 ревюта

Комутатор Cisco Catalyst 2960-X 24 GigE PoE 370W,

Кат.# CISCO-WS-C2960X-24PD-L
Наличен
8141.40 лв.
Добави